Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Володимир Лунов

Senior Software Engineer, Team Lead в EDETEK:

Випускник напрямку:

В якій компанії ви зараз працюєте?

На сьогоднішій день я працюю в EDETEK на позиції Senior Software Engineer Team Lead. Це американська продуктова компанія, яка займається розробкою рішень для клінік, фармацевтичних компаній та виробників медичного обладнання.

Що входить в ваші обов'язки?

Моя основний обов'язок – це управління розробкою одного з продуктів компанії. Процес включає в себе як роботу тімліда, так і роботу над архітектурою бази даних продукту і взаємодія з іншими компонентами системи.

В яких проектах ви приймали участь?

За останні 10 років проектів було безліч. На жаль, більшість з них під NDA. З відкритих можна виділити Oracle Field Service Cloud (OFSC).

OFSC – лідер field service management індустрії в США. Кожен третій "технік" Америки використовує наш софт: чи то кур'єрська компанія, ТБ/інтернет провайдер чи обслуговування принетрів. У всіх на мобільних телефонах та планшетах встановлено OFSC. Продукт такого рівня – це робота кількох сотень професіоналів.

Мій внесок в OFSC – це робота девлідом (ведучим спеціалістом) над одним з внутрішніх сервісів, який відповідає за обслуговування гео інформації, шейпами об'єктів на картах, а також різноматних бізнес фіч, які пов'язані з ГЕО інформацією OFSC: https://www.oracle.com/applications/customer-experience/service/field-service-management/
Мій Linkedin: https://www.linkedin.com/in/volodymyr-lunov-38904168/

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Моє вивчення програмування почалось з прочитання книги "С++ за 21 день" і я зрозумів, що тільки теорії і однієї технології буде замало, потрібна практика. В Академії я зміг структурувати свої знання по С++, тут я вивчив десятки технологій і зразу міг використовувати отримані знання в проектах. Ми виконували багато практичних завдань. В Академії чудові викладачі, які допомагали і підказували, якщо раптом щось не виходило з першого разу, за що я їм вдячний.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Можу порадити любити свою справу і завжди вивчати щось нове. Не надіятись на викладача, 90% роботи доведеться робити самому. Тільки так можна чогось досягти.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності