Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Олексій Гребенник

Засновник компанії Shiftreset:

Випускник напрямку:

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я є засновником компанії Shiftreset.
Коли я ще навчався в Академії, ми з групою організували свою Web студію, яка успішно працює на ринку по сьогоднішній день.
Ми займаємось розробкою і просуванням e-commerce проектів.

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Це проект, над яким я працював 2 роки і продав його своєму партнеру – OkayCMS. Це був движок для інтернет-магазинів. Проект отримав інвестиції і подальший розвиток - https://okay-cms.com/

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Навчання в Академії – це поворотний етап в моєму житті. Тут я отримав знання і зустрів майбутніх партнерів, з якими побудував успішний бізнес.

Що ви можете порадити студентам які зараз навчаються в Академії?

Якщо ви вибираєте напрямок WEB-дизайн, то я б радив сформувати портрет свого замовника і працювати у вузькій спеціалізації. Наприклад, інтернет-магазини для корпоративного сегменту, розробка інтерфейсів або розробка сайтів.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності