Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

З Комп'ютерною Академією IT STEP ваша дитина опиниться в світі технологій майбутнього. Разом ми створимо 3д-моделі різних об'єктів, святковий постер в стилі Майнкрафт і навіть своє середовище VR.

Діти навчаться створювати комп'ютерні ігри, знімати і монтувати відео для YouTube і Tik Tok, пройдуть лабіринти і виграють у робо-змаганнях! Ваша дитина проведе час на канікулах весело, з користю та із задоволенням!

Наші програми розроблено для дітей, які:

люблять грати в комп'ютерні ігри і хочуть навчитися створювати власних ігрових персонажів
мріють навчитися створювати 3D моделі і роздруковувати їх на справжньому 3D принтері
люблять конструювати LEGO Mindstorms і хотіли б зібрати свого бойового робота, щоб влаштувати справжню битву роботів
хочуть втілити фантазії в життя - створити власний віртуальний світ
знають провідних блогерів і хочуть знімати популярні ролики для YouTube
Завантажити детальну програму
Переваги

Переваги комп'ютерних канікул в Академії IT STEP:

Знання та навички для майбутнього
Індивідуальний підхід до навчання
Технології та гаджети
Тільки практичні заняття
Досвідчені педагоги і вожаті
Безпека і комфорт
Спілкування і нові друзі
Форми навчання

Форми навчання

Зимовий IT-табір у Хмельницькому

2400 грн / Для студентів МКА: 2100 грн

У зимовому таборі діти спробують себе в різних комп'ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Комп'ютерної Академії "IT STEP". Під час табору на дітей чекають нові знайомства, знання та вміння, море позитивних вражень та емоцій! Табір розрахований на дітей 7-15 років. Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

 

   У програмі табору "NEW TECHNOLOGY":

 

  • Основи Game Development.
  • 3D-моделювання інноваційного світу.
  • Тімбілдинг та зйомка відеопривітання. є
  • Принципи оформлення YouTube-каналу.
  • Основи гейм-арту. Створення AR-масок.
  • Секрети відеомонтажу в TikTok.
  • Створення персональної сторінки на Wix.
  • Основи робототехніки. Принципи програмування LEGO-роботів. 
  • Проведення змагань "Битви роботів".

 

Перша зміна: 27-30 грудня

Друга зміна: 3-6 січня

українська

4 дні

7-15 років

з 9:00 до 13:20 (по 3 заняття щодня, тривалістю 1 год 20 хв)

Наші вожаті

Наші вожаті

Марина Лавренчук

 

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії  IT STEP (Хмельницька філія). Вміння: володіє об'єктно-орієнтованою та функціональною парадигмами програмування. Наразі працює з мовою Python у PyCharm. Цікаві факти: підбирає копмплектуючі системних блоків із закритими очима на 100% суміжність.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Основи ІТ (IT Start), Ігровий дизайн (Pixel art), Основи алгоритмів – Scratch. Створення web-сайтів на WIX, Програмування ігор, Kodu Game Lab, Програмування на Python, 3D - Моделювання (TinkerCad).

Вадим Подзігун

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи в сфері анімації - більше 5 років. Викладацького досвіду більше 3 років. Двічі призер хмельницького місцевого конкурсу іміджевого відео. 

 

Працював на студії «Новаторфільм», де вдосконалив практичні навички створення анімації та монтажу. Володіє програмами: Sony Vegas; Corel Draw (створення креслень, макетів), Photoshop, Illustrator, After Effects, Premiere Pro. Має глибокий досвід у зйомці stop-motion анімації. Мав власну студію пластилінової анімації. Зараз очолив проект і має студію стоп-моушн анімації у м. Хмельницькому.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Анімація в Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro.

Микола Димков

 

Викладач в Малій Комп'ютерній Академії  IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі: 5 років. Основні інструменти роботи: 3D графіка та ігрові движки (Unity and 3Ds max/Mudbox3D).

 

Цікаві факти: 2 курсових проекти та один диплом, написаний на Unity. Створив гру "TrowSnow" для конкурсу спільноти Ethereal Dota.  Також створив оновлену версію гри "BrickGame Tanks". Нова версія йде в 3D і адаптована для окулярів віртуальної реальності). Вміння: програмує в основному на C#. Також робить 3D моделі оптимізовані до ігрових движків.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Основи алгоритмів – Scratch. Створення web-сайтів на WIX and Canva, Програмування ігор, Kodu Game Lab, Програмування на Python Junior/Middle, 3D - Моделювання (TinkerCad), РоботоТехніка Lego Basic, Створення відео на YouTube.

Бондар Олена

 

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії  IT STEP (Хмельницька філія). Дипломована спеціалістка з графічного дизайну.

 

Займається створенням 3d персонажів для мультфільмів, фігур для 3d друку та розробкою 3d портретів. Володіє програмами: Adobe Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, Paint to Sai, GIMP та ін. З 3d моделювання працює у таких програмах як: zBrush і 3Ds Max.

 

Бере участь у різних проектах. Створювала, у команді з іншими дизайнерами, портрети американських президентів, для американскої компанії Splash Carpentry.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: 3d-анімація, Pixel art.

Міронова Ольга

 

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії  IT STEP (Хмельницька філія). Спеціалістка з графічного дизайну. Досвід роботи в галузі – більше 2 років.

 

Працює з замовниками із різних професійних сфер, співпрацює зі студією дизайну «Logochef» (м. Київ). Володіє програмами: Adobe Photoshop, Lightroom, Illustrator.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Фотолабораторія, Ігровий Дизайн, Рекламний дизайн.

Бежан Сніжана

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Сертифікована спеціалістка з Autodesk AutoCAD та Autodesk 3dsMAX. 

 

Володіє програмами: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign, Premiere Pro.

Навики: Академ. живопис та рисунок, фотографія.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Ігровий дизайн, Фотолабораторія, Digital Art.

Мороз Оксана

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії  IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері - більше 2 років.

 

Володіє програмами: Java, C#, C++, Python, Html/Css, JavaScript, Php.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Lego Pro, Click Fusion, Веб дизайн, Програмування мікроконтролерів на Arduino, Робототехніка (Lego), Розробка додатків на Python, Розробка ігор (Construct3), Програмування під ОС Android.

Піонтковська Богдана

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія).

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Робототехніка та техніка(Lego); 3D-моделювання, 3D-друк; Розробка мобільних додатків доповнено реальності

Возна Софія

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія).

 

Сертифікована спеціалістка з Autodesk AutoCAD та Autodesk 3dsMAX. Co-owner Art Director CG Limb Creative Studio.

Володіє програмами: всього пакету Adobe, Figma, Autodesk Maya, AutoCAD, 3DsMax, Blender.

Дисципліни, які викладає в Академії: Web Design, UX/UI, Autodesk Maya, 3D-Анімація, Візуальні ефекти, 3D-моделювання, Ігровий дизайн, Діджитал арт, Youtube

 

Мала Комп'ютерна Академія для дітей 9-14 років
7 - 15 років

Незабутні дитячі канікули

У нас ваші діти пробують себе в різних комп'ютерних спеціальностях. Під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Академії вони реалізують свої найсміливіші проекти. На дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Ви подаруєте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Ніяких складнощів навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями і розвагами. Програма дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і розкриття талантів!
Замовити зворотній дзвінок
Безкоштовно!
Безкоштовні заходи від Академії IT STEP! Клікай на банер, аби дізнатися найближчі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація