Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Олександр Винокуров

Head of UI/UX Department в Powercode:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії ви зараз працюєте?

Зараз я працюю в компанії Powercode. Це аутсорсингова ІТ-компанія повного циклу веб та мобільної розробки з офісами в Україні, Німеччині, США та Сингапурі.

Яку посаду ви займаєте?

Head of UI/UX Department. В моїй команді 4 дизайнери. 

Що входить в ваші обов'язки?

В мої обов'язки входить менеджмент команди дизайну, контроль завантеженності дизайнерів та розподіл завдань між ними, а також безпосередньо завдання, звязані з UX і UI на масштабних проектах.

В яких проектах ви приймали участь?

Минулого року ми разом з партнером організували remote команду web и mobile розробки: https://99francs.agency/
За результатами 2019 року ми отримали ряд нагород і ввійшли в топ-3 невеликих аутсорсингових команд в Україні. 
http://bit.ly/2tcBcxq
https://www.linkedin.com/in/vinokurov90/

Найскладніший та найяскравіший проект, в якому ви приймали участь?

Проект, в якому я зараз приймаю участь – це проект для великого конецерну, який займається поліграфією. Це виробництво, на якому працюють сотні працівників, які забеспечують виконання замовлень від Apple, Samsung, Sony та інших великих компаній. Моє завдання полягає в розробці UI дизайну для системи, яка повинна забезпечити автоматизацію для 19 ролей спеціалістів в цій компанії.

Яку роль в вашому житті зіграла Академія IT Step?

Завдяки Академіїї, я зміг спробувати себе в різних сферах ІТ і вибрати те, що стало мені справді до душі, а саме – дизайн. Хочу висловити вдячність всім викладачам, які зробили навчання яскравим, цікавим та незабутнім.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Читати більше професійної літератури, обов'язково вчити англійську мову і читати статті зарубіжих авторів. Не боятись приймати участь в різноманітних профільних турнірах вашої спеціальності, додавати в соцільних мережах вже успішних девелоперів, дизайнерів вашого міста чи країни і просити їх дати фідбек про ваші роботи або ж задавати запитання. Відвідувати різні ІТ-мітапи, отримувати нові знання та заводити нові знайомства.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності