Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Павло Чернявський

Middle Developer в Luxoft:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Що входить в ваші обов'язки?

Імплементація нових фіч, підтримка роботи існуючих, баг фіксинг.

В яких проектах ви приймали участь?

1. BMW. Домен connectivity. Займались прийомом і передачею всіх можливих даних.
2. Panasonic (Skoda, Volkswagen). Домен Media Browser. Займались розробкою логіки браузера для різних носіїв даних.
3. Mercedes. Домен навігації. Займаюсь обробкою даних на заданому маршруті.
https://www.linkedin.com/in/pavel-cherniavskyi-06aab14b/

Розкажіть про найскладніший на найуспішніший проект, яким ви пишаєтесь.

Найперший. Це як бойове хрещення – ти або помреш, зазнаєш поразки і дуже розчаруєшся, або зберешся з силами, налаштуєшся і зможеш вижити. Я вижив. З преляку через рік став мідлом.

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Ключову. Підштовхнула, направила, змотивувала добре вчитись і більшез нати. В результаті знадобилось абсолютно все. Навіть те, що використовую рідко.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

1. Не марнуйте час, якщо немає симпатії до програмування. Це не та професія, яку можна висидіти чи зазубрити, а потім якось протиснутись. Тут так не працює.
2. Перед вступом на навчання, переконайтесь, що в тиждень зможете виділяти мінімум 14 годин на навчання (приблизно 2 години в день). Це не перебільшення. Інакше не вийде. Навіть, якщо швидко схоплюєш нову інформацію.
3. Основний об'єм інформації буде проходити через самоосвіту і практику вдома. Приблизно 75%. Академія не дає всіх знань, вона направляє і дає мінімум для розуміння, де шукати. Не варто думати, що вступу вже достатньо.
4. Якщо тобі за 30 – це не привід ставити на собі хрест. Коли мене взяли на стажування у перший проект, мені було 34.
5. Читати книжки з програмування в додадок до основної програми. Code (Чарльз Петцольд) – must have. Це перша книга, з якої слід розпочинати всім.
6. Прагнути добре вникнути в кожен предмет. Потім ці знання можуть раптово вас виручити. Я не памятаю такого предмета в Академії, знання якого мені б не знадобились.
7. З самого початку тренувати головні навички програміста – вникнути в проблему, розібратись і вирішити її самостійно. Навіть коли зовсім нічого не зрозуміло. Потім так і буде виглядати основна частина вашої роботи. Тільки запитати вже не буде в кого.
8. Якщо ви вступили в Академію і не знаєте англійської, тоді потрібно зразу ж вступати і на мовні курси. Розмовна англійська завжди провіряється прямо на співбесіді. Розробник повинен вміти спілкуватись з замовником напряму. Інакше біда.
9. Якщо у вашого викладача немає досвіду роботи програмістом, це не означає, що він поганий вчитель. Якщо у людини є великий досвід розробника, це не означає, що вона хороший вчитель.
10. Якщо у вас є можливість закінчити Академію і спокійно довчитись до кінця – так і робіть. Отримані знання зроблять з вас висококласного спеціаліста. В мене такої можливості не було, про що я інколи шкодую.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності