Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ви навчитеся створювати робочі проекти, подаючи їх у вигляді ручного скетчингу і 3D візуалізації. Освоїте програми, в яких працюють архітектори, дизайнери та інженери. В кінці навчання ви будете володіти навичками професійного дизайнера інтер'єру. Для досягнення мети від вас потрібно бажання, старанність і дисципліна. Решту ми беремо на себе!

Цінності

Наші цінності

Навчання в Комп'ютерній Академії IT STEP базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти

Актуальна програма

Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому.

Викладачі-практики

Викладачі Академії IT STEP - фахівці провідних IT-компаній з досвідом роботи мінімум 5 років. На заняттях студенти отримують тільки актуальні знання з реальної практики.

Дружня атмосфера

Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних, а всі заняття проходять з реальним викладачем. Ми не використовуємо старі записи. Ви завжди можете задати питання та отримати підтримку.

Для кого

Для кого розроблена програма

Школярі і випускники (17-18 років)

Які зможуть отримати необхідний запас знань і навичок, як створювати модні, вражаючі інтер'єри

Студенти ВНЗ (18-23 роки)

Які зможуть освоїти другу спеціальність паралельно з університетською освітою

Представники інших професій (23-55 років)

Зможуть перевчитися на дизайнера інтер’єру, змінити професію та вибрати актуальний напрямок

Всі бажаючі підвищити кваліфікацію

Які зможуть поглибити свої практичні навички з інтер’єрної візуалізації

Курс "Дизайн Інтер'єру" підходить всім, хто хоче отримати нову професію і розвинути свій творчий потенціал!

Програма навчання

Програма навчання

 • Матеріали і текстури: Теорія шейдинга. Основні поняття і ресурси. Процедурні PBR матеріали. PBR матеріали на основі текстур. UVW розгортки.
 • Технічний малюнок: вміння створювати скетчі різних предметів і інтер'єру в цілому. Ручний підхід у створенні дизайн-проекту. Робота з різними матеріалами і техніками.
 • Візуалізація проекту: Теорія освітлення. Фізична модель та основні поняття. Огляд систем візуалізації (vRay, Corona, Eevee, Cycles). Принципи налаштування і підготовки проекту. Камери і видові точки. Методика складання проекту з онлайн-ресурсів та бібліотек.
 • Sketchup: Принципи створення 3D-ескізу. Групи і компоненти. Матеріали. Світло. Стилі відображення моделі. Оформлення креслення: розміри, винесення, текст.
 • AutoCAD. Проектна документація. Види. Вимоги. Норми. Інтерфейс і інструментарій. Координатна системи і одиниці вимірювання. Основи креслення і нарисної геометрії. Будівельні креслення. Правила оформлення. Інструменти для роботи з ними.
 • Основи моделювання: Теорія тривимірного моделювання. Класифікація, типологія. Інтерфейси програм. Інструменти. Parametric. Динаміка і симуляція.
Ви зможете

Після закінчення курсу ви зможете

 • Ви навчитеся основним прийомам будівництва та підготовки об'єкта.
 • Ви зможете створювати основні схематичні позначення на кресленнях і планах
 • Робити креслення приміщення, перепланування.
 • Розумітиметеся на основних планах комунікацій.
 • Зумієте правильно підбирати стилі та стилістичні рішення.
 • Будете візуалізувати екстер'єри, створювати ландшафтний дизайн.
 • Розумітиметеся на матеріалах і текстурах.
 • Навчитеся працювати з плагінами V-Ray, Corona, Eevee, Scatter.
 • Створювати візуалізації інтер'єру. Розміщувати світло.
 • Освоєте принципи створення 3D-ескізу.
Форми навчання

Форми навчання в місті Хмельницький

Дизайн Інтер'єру

від 2625 грн /місяць

Професійне спрямування Дизайн інтер'єру вибирають художники, архітектори і просто люди, які хочуть реалізувати себе в області інтер'єрного дизайну. Створення інтер'єрів - це захоплення, яке можна перетворити в актуальну професію!

українська

6 місяців

15-55 років

2 рази на тиждень у вечірній час

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано за чітким алгоритмом. На початку занять ви отримуєте знання. Із застосуванням цих знань на практиці і в домашніх завданнях, виробляється вміння. Багаторазово застосовуючи нові вміння, вирішуючи приклади, завдання, лабораторні, тести, ви тренуєте навик. Коли навик студента спрямовується на реалізацію реальних проектів, захист курсових і дипломних робіт, бізнес-орієнтованих задач, на участь в конкурсах і хакатонах, народжується компетенція. Роботодавцю не потрібні ваші знання. Йому потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань і бізнес-процесів.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Костянтин Кравчук

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи - більше 9 років. Викладацького досвіду більше 8-ми років.

Нагороди: грамота управління освіти Хмельницької міської ради (2011). Володіє: Adobe Photoshop, Corel Draw, AutoCAD, графічними техніками, техніками акварельного живопису.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Основи рисунка, Теорія дизайну, AutoCAD.

Шуріпа Олександр

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері 3d - 10 років. Займається проектуванням процесів (pipelines) для масштабних ігрових проектів. Отримував призові місця в конкурсах з 3D моделювання. Працював у BWin - Win Interactive(Хмельницький).

 

Впевнено володіє і розуміє всі процеси створення інтерактивної й мультимедійної 3D графіки, анімації в архітектурній, ігровій та маркетингових індустріях. Професійно володіє 3ds Max, Zbrush, Substance Designer/Painter, Photoshop.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Autodesk 3ds Max.

Найдук Наталія

 

Викладачка Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері дизайну - 20 років. Впевнено володіє і розуміє всі процеси створення дизайну інтер'єру. 11 років досвіду керування відділом дизайнерів та успішною реалізацією проектів. 

 

Займається проектуванням та втіленням дизайну інтер'єру, розробляє плани приміщень, освітлення, системи вентиляції, акустики, оздобленням стін і текстильним дизайном, вільно орієнтується в технологіях та матеріалах для будівництва і ремонту.  

 

Має власне дизайн-бюро з розробки та супроводу проектів дизайну інтер'єрів приватного та комерційного призначення, а також з виготовлення дизайнерських дзеркал, вітражів та художнього скла. 

 

Досягнення в галузі: Член Клубу Асоціації Дизайнерів та Архітекторів (КАДА Україна). Подяки за успішну співпрацю від фірми АГРОМАТ та Хмельницької Промислової Виставки. Робота з провідними фірмами міста Хмельницького та України: Баварія - Захід ТОВ, Легпром - Україна, ПП Яскрава Клумба, ресторан Franko, Моцарт, готель Енеїда, пекарня Крендель, Булка - Завиванка, т.ц. Мандарин, Пассаж та інші. 

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Дизайн Інтер'єру

Возна Софія

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія).

 

Сертифікована спеціалістка з Autodesk AutoCAD та Autodesk 3dsMAX. Co-owner Art Director CG Limb Creative Studio.

Володіє програмами: всього пакету Adobe, Figma, Autodesk Maya, AutoCAD, 3DsMax, Blender.

Дисципліни, які викладає в Академії: Web Design, UX/UI, Autodesk Maya, 3D-Анімація, Візуальні ефекти, 3D-моделювання, Ігровий дизайн, Діджитал арт, Youtube

 

Навчання в Академії організовано так, щоб студент зміг максимально зануритися в свою спеціальність, не відволікаючись на зайве. На захисті дипломних проектів присутні представники компаній, і старанний студент може відразу знайти хорошу роботу.

Приклади робіт

Приклади робіт випускників

Роботи студентів IT Step Academy

Напрямки навчання Професійної комп'ютерної освіти та курсів навчання в IT Step Academy

По закінченню навчання студенти отримують міжнародний диплом Комп'ютерної Академії «IT STEP»

а також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів.

Випускники працюють

Компанії, в яких працюють наші випускники

Історії успіху

Історії успіху наших випускників

Ігор Онькін

3D Artist в Wargaming.net

Випуск: 2012, м. Одеса

У мене є можливість бути вільним, займатися улюбленою справою через те, що одного разу я наважився піти в IT Step.
Показати ще
Замовити зворотній дзвінок
Безкоштовно!
Безкоштовні заходи від Академії IT STEP! Клікай на банер, аби дізнатися найближчі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація