Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Тимофій Лавренюк

Engineer в KeepSolid:

Випускник напрямку:

У порівнянні з іншими ВНЗ, в Комп'ютерної Академії STEP програма навчання найбільш актуальна. Викладачі - практики, у яких багатий досвід.

 

Закінчивши Академію, я отримав спеціальність, завдяки чому у мене немає складнощів з працевлаштуванням, і перспективи моєї професії не обмежені.

 

Я знав, що освіта в Комп'ютерній Академії STEP - це здорово, під час навчання я в цьому переконався. Тут дають дуже істотні базові знання.

 

Моя професія зараз - це актуальна, затребувана і високооплачувана робота, яка приносить багато приємних емоцій.

Зимовий табір

▶ Запрошуємо у табір «Діти шпигунів проти монстрів Minecraft» ▶ Попрацюємо з 3D-графікою, робототехнікою, Minecraft і навіть середовищем VR

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Privacy policy