Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Велика перемога Малої Комп'ютерної Академії "ШАГ": український освітній IT-проект підкорив Женеву

Представлена на саміті дитяча програма Малої Комп'ютерної Академії здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу». Тепер протягом наступного року проекти "ШАГ" будуть отримувати підтримку від міжнародних організацій ITU, UNESCO, UNDP.

Наша перемога - ще один знак якості для урядів і міжнародних організацій. Для студентів Малої Академії - це шлях до реалізації проектів з однолітками з різних країн. Це навички віддаленої роботи, формат якої стане основним через 10-15 років. Це підготовка дітей до майбутнього, яке вони можуть створювати самостійно.

У рамках саміту також пройшов фотоконкурс WSIS Forum Photo Contest. Мета конкурсу - досягнення сталого розвитку світу за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій. Фотографії нашої академії стали фіналістами WSIS Forum Photo Contest.

Інформаційна довідка:

  • WSIS Prizes — глобальна ініціатива щодо відбору та просування кращих цифрових проектів та інноваційних програм у світі. Чемпіонат організований за допомогою Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства у співпраці з ЮНЕСКО, ЮНІДО та ГА ООН. Мета WSIS Prizes — надати можливість користуватися інформаційними технологіями усім людям планети.

  • Женевський саміт WSIS — один з найбільших заходів, присвячених ІТ-сфері. Це точка перетину урядів, міжнародних організацій, бізнесу та освітніх установ.

Ми пишаємося нашою перемогою і хочемо підкорювати нові вершини!

Вихід Комп'ютерної Академії "ШАГ" на такий рівень - доказ того, що освітні українські IT-проекти цікаві світу!

Увага! Триває набір на навчання до Малої Комп'ютерної Академії.

Отримати індивідуальну консультацію Ви можете за телефонами: 

  • Київстар (068) 300-30-09
  • Lifecell (063) 481-42-47

або за адресою: 

  • вул. Подільська, 93 (2-й поверх).

Ваша дитина варта найкращого! 

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація