Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання

Користувач ПК

350 грн

Навчаючись на курсі “Користувач ПК”, Ви зможете освоїти персональний комп’ютер з “нуля”. Ви оволодієте навичками роботи з операційною системою Windows, Excel та іншими програмами з пакету Microsoft Office, а також програмами для роботи в мережі Інтернет, архіваторами та іншим “софтом” для впевненого повсякденного використання ПК. Рекомендується всім, хто хоче почати вивчення комп’ютера iз самого початку або систематизувати та закріпити раніше отримані знання. Після закінчення навчання видається сертифікат IT Step Academy. Отримані на курсі “Користувач ПК” знання та навички відповідають міжнародним стандартам Microsoft Office Specialist і ECDL.

українська

від 12 до 38 занять (за домовленістю)

15-55 років

за домовленістю

Програмування на мові C (базовий)

від 350 грн

У процесі  навчання на курсі “Програмування на C”  Ви вивчите основи програмування на цій популярній мові. Ви освоїте побудову алгоритмів, отримаєте знання процедурного програмування. Знання мови С – це основа для подальшого вивчення інших об’єктно-орієнтованих мов.

українська

24 заняття

15-55 років

за домовленістю

Програмування на мові C# (базовий)

450 грн

Упродовж курсу «Програмування C#»  Ви вивчите основи популярної мови програмування для .NET-платформи, котра є необхідною для розробки Windows-додатків. Також дізнаєтесь основи будови програм на мові C# , синтаксис мови. 
 Курс передбачає знання азів програмування, розуміння ООП, також вітається знання XML, XSD.

українська

47 занять

15-55 років

за домовленістю

Чому нас вважають лідером в сфері навчальних курсів?

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Сергій Верхола

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід викладання – більше 14-ти років. Володіє: С, С++, Java. Має власну фірму з розробки ПЗ. Дисципліни, які викладає в Академії: Програмування на мові С, Об'єктом орієнтована програмування на С++

Михайло Кожушко

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Має статус інструктора IT Essentials. Сертифікований спеціаліст CCNA. Спеціаліст по робототехніці. Дисципліни, які викладає в Академії: IT Essentials, Адміністрування Windows, Робототехніка та Arduino. Вважає, що у викладанні практична частина має невід’ємне значення. Приділяє вагому роль створенню студентами власних проектів.

Андрій Рудик

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі – більше 25 років. Дисципліни, які викладає в Академії: MS SQL

Максим Огородник

Викладач Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі «Web development» - більше 5 років. Викладацького досвіду більше 6-ти років. Володіє: html, css, sass, bootstrap, handlebars і тд.. Співпрацював з компаніями: «psd2html.com», «W3 Ukraine», «HP». Дисципліни, які викладає в Академії: Веб-дизайн – Junior (HTML та СSS), Веб-дизайн – Middle (JS)

Ніна Янкович

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи дизайнером - більше 7 років. Викладацького досвіду більше 5-ти років. Займалася розробкою дизайну та виготовленням реклами для одних із найбільших фірм Хмельницького, розробкою дизайну для європейських замовників. Призер Всеукраїнської бієнале та виставок плакатів. Володіє: Photoshop, CorelDraw, Illustrator. Має власне рекламне агентство. Дисципліни, які викладає в Академії: Типографіка, Дизайн реклами, Додрукарська підготовка.

Олександр Лисенко

Викладач Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі 3D-візуалізації близько 5 років. Дисципліни, які викладає в Академії:3D-Моделювання (3d Max, 3d Maya). У роботі зі студентами приділяє увагу кожному індивідуально, допомагає в пошуках інформації для розвитку. Допомагає студентам вдосконалювати креативне мислення.

Олена Пазюк

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в сфері дизайну - більше 5 років. Має навички з: Академічного рисунку, живопису; Digital painting. Працює з програмами: Photoshop, InDesign, Illustrator, Sai. Дисципліни, які викладає в Академії: Photoshop, Illustrator, InDesign, Web дизайн. Працювала в компанії RexSoft (Створення векторних робіт на Shutterstock) та в "4Bridge" і "Bridge2English" (Міжнародній організації, яка займається розвитком дітей), розробляла Маскот (головних героїв, які використовувалися у поліграфії, презентації, книгах, коротких фільмах). Також є ілюстратором дитячих книг. Хоббі: фотографіка.

Костянтин Кравчук

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи - більше 9 років. Викладацького досвіду більше 8-ми років. Сертифікований спеціаліст з питань мистецької освіти; авторського семінару Ш.Амонашвілі «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей у освітньому процесі» (2007). Нагороди: грамота управління освіти Хмельницької міської ради (2011). Володіє: Adobe Photoshop, Corel Draw, графічними техніками, техніками акварельного живопису. Дисципліни, які викладає в Академії: Основи рисунка, Теорія дизайну.

Максим Огородник

Викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі «Web development» - більше 5 років. Викладацького досвіду більше 6-ти років. Володіє: html, css, sass, bootstrap, handlebars і тд.. Співпрацював з компаніями: «psd2html.com», «W3 Ukraine», «HP». Дисципліни, які викладає в Академії: Веб-дизайн – Junior (HTML та СSS), Веб-дизайн – Middle (JS)

Микола Димков

Викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі: 4 роки. Основні інструменти роботи: 3D графіка та ігрові движки (Unity and 3Ds max/Mudbox3D).

Цікаві факти: 2 курсових проекти та один диплом, написаний на Unity. Створив гру "TrowSnow" для конкурсу спільноти Ethereal Dota. (Суть гри: потрібно бігати Crystal maiden та кидати сніжками в сніговиків) Також створив оновлену версію гри "BrickGame Tanks". (Суть: гра про танчики, яка була популярна в 2000 роках і відома, як Tetris). Нова версія йде в 3D і адаптована для окулярів віртуальної реальності). Вміння: програмує в основному на C#. Також робить 3D моделі все к оптимізовані до ігрових движків.

Дисципліни, які викладає в Академії: Основи алгоритмів – Scratch. Створення web-сайтів на WIX and Canva, Програмування ігор, Kodu Game Lab, Програмування на Python Junior/Middle, 3D - Моделювання (TinkerCad), РоботоТехніка Lego Basic, Створення відео на YouTube/

Шепелла Василь

Викладач Комп'ютерної академії "IT STEP"

 

Котенко Андрій

Викладач Комп'ютерної академії "IT STEP"

Голуб Тетяна

Викладач Комп'ютерної академії "IT STEP"

Шуріпа Олександр

Викладач Комп'ютерної академії "IT STEP"

Бойко Олександр

Викладач Комп'ютерної академії "IT STEP"

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація