Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально

Чому нас вважають лідером в сфері навчальних курсів?

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Сергій Верхола

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід викладання – більше 14-ти років. Володіє: С, С++, Java. Має власну фірму з розробки ПЗ. Дисципліни, які викладає в Академії: Програмування на мові С, Об'єктом орієнтована програмування на С++

Михайло Кожушко

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Має статус інструктора IT Essentials. Сертифікований спеціаліст CCNA. Спеціаліст по робототехніці. Дисципліни, які викладає в Академії: IT Essentials, Адміністрування Windows, Робототехніка та Arduino. Вважає, що у викладанні практична частина має невід’ємне значення. Приділяє вагому роль створенню студентами власних проектів.

Андрій Рудик

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі – більше 25 років. Дисципліни, які викладає в Академії: MS SQL

Максим Огородник

Викладач Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі «Web development» - більше 5 років. Викладацького досвіду більше 6-ти років. Володіє: html, css, sass, bootstrap, handlebars і тд.. Співпрацював з компаніями: «psd2html.com», «W3 Ukraine», «HP». Дисципліни, які викладає в Академії: Веб-дизайн – Junior (HTML та СSS), Веб-дизайн – Middle (JS)

Ніна Янкович

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи дизайнером - більше 7 років. Викладацького досвіду більше 5-ти років. Займалася розробкою дизайну та виготовленням реклами для одних із найбільших фірм Хмельницького, розробкою дизайну для європейських замовників. Призер Всеукраїнської бієнале та виставок плакатів. Володіє: Photoshop, CorelDraw, Illustrator. Має власне рекламне агентство. Дисципліни, які викладає в Академії: Типографіка, Дизайн реклами, Додрукарська підготовка.

Олександр Лисенко

Викладач Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі 3D-візуалізації близько 5 років. Дисципліни, які викладає в Академії:3D-Моделювання (3d Max, 3d Maya). У роботі зі студентами приділяє увагу кожному індивідуально, допомагає в пошуках інформації для розвитку. Допомагає студентам вдосконалювати креативне мислення.

Олена Пазюк

Викладач Професійної Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи в сфері дизайну - більше 5 років. Має навички з: Академічного рисунку, живопису; Digital painting. Працює з програмами: Photoshop, InDesign, Illustrator, Sai. Дисципліни, які викладає в Академії: Photoshop, Illustrator, InDesign, Web дизайн. Працювала в компанії RexSoft (Створення векторних робіт на Shutterstock) та в "4Bridge" і "Bridge2English" (Міжнародній організації, яка займається розвитком дітей), розробляла Маскот (головних героїв, які використовувалися у поліграфії, презентації, книгах, коротких фільмах). Також є ілюстратором дитячих книг. Хоббі: фотографіка.

Микола Палига

Викладач Комп'ютерної Академії ШАГ (Хмельницька філія). Досвід роботи - більше 10 років. Викладацького досвіду більше 12-ти років. Член спілки фотографів Хмельниччини. Дисципліни, які викладає в Академії: Фотомистецтво, Фотолабораторія, Кінематографія, Відеоблогінг.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація