Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання в місті Хмельницький

Користувач ПК

від 350 грн

Навчаючись на курсі “Користувач ПК”, Ви зможете освоїти персональний комп’ютер з “нуля”. Ви оволодієте навичками роботи з операційною системою Windows, Excel та іншими програмами з пакету Microsoft Office, а також програмами для роботи в мережі Інтернет, архіваторами та іншим “софтом” для впевненого повсякденного використання ПК. Рекомендується всім, хто хоче почати вивчення комп’ютера iз самого початку або систематизувати та закріпити раніше отримані знання. Після закінчення навчання видається сертифікат IT Step Academy. Отримані на курсі “Користувач ПК” знання та навички відповідають міжнародним стандартам Microsoft Office Specialist і ECDL.

українська

від 2 до 38 занять (за домовленістю)

15-55 років

за домовленістю

Програмування на мові C (базовий)

600 грн

У процесі  навчання на курсі “Програмування на C”  Ви вивчите основи програмування на цій популярній мові. Ви освоїте побудову алгоритмів, отримаєте знання процедурного програмування. Знання мови С – це основа для подальшого вивчення інших об’єктно-орієнтованих мов.

українська

24 заняття

15-55 років

за домовленістю

Програмування на мові C# (базовий)

600 грн

Упродовж курсу «Програмування C#»  Ви вивчите основи популярної мови програмування для .NET-платформи, котра є необхідною для розробки Windows-додатків. Також дізнаєтесь основи будови програм на мові C# , синтаксис мови. 
 Курс передбачає знання азів програмування, розуміння ООП, також вітається знання XML, XSD.

українська

47 занять

15-55 років

за домовленістю

Чому нас вважають лідером в сфері навчальних курсів?

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Партнери

Партнери Академії

Microsoft

Microsoft is a leading global vendor of computer software; hardware for computer, mobile and gaming systems; and cloud services. 

Autodesk

Autodesk - software corporation that makes software products and services for the architecture, engineering, construction, manufacturing, media, education, and entertainment industries. 

Історії успіху

Історії успіху наших випускників

Олексій Цвєтнов

Системний інженер в IBM, м. Мюнхен

Навчання в Академії IT Step відіграло ключову роль в моєму житті, оскільки там я зміг доповнити свою вищу освіту знаннями, яких мені бракувало - комп'ютерні мережі та адміністрування Linux, саме це і визначило мою подальшу професійну діяльність.
Показати ще

Катерина Філенко

Project Manager в Solution Agency, partner of Adobe Inc.

Випуск: 2009, м. Одеса

Я б порадила спробувати різні напрямки в ІТ і визначитись, що більше до душі, щоб потім працювати в задоволення. Не боятись пробувати і приходити у великі компанії!
Показати ще

Антон Пурін

Technical Lead в Twilio Inc.

Випуск: 2009, м. Одеса

Мені завжди подобалось програмування, але саме Академія дала мені можливість побачити загальну картину і дала набір необхідних вмінь у всіх основних сферах.
Показати ще
Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Сергій Верхола

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід викладання – більше 14-ти років. Володіє: С, С++, Java. Має власну фірму з розробки ПЗ.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Програмування на мові С, Об'єктом орієнтована програмування на С++.

Андрій Рудик

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі – більше 25 років.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: MS SQL.

Ніна Янкович

 

Викладачка Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи дизайнером - більше 7 років. Викладацького досвіду більше 5-ти років. Призер Всеукраїнської бієнале та виставок плакатів.

 

Володіє: Photoshop, CorelDraw, Illustrator. Має власну студію рекламного дизайну «Yellow». Мандрівниця. 

 

Дисципліни, які викладає в Академії:

Типографіка, Дизайн реклами, Додрукарська підготовка.

Олександр Лисенко

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі 3D-візуалізації - близько 5 років. Викладацького досвіду - більше 3-ох років. У роботі зі студентами приділяє увагу кожному індивідуально, допомагає в пошуках інформації для розвитку. Допомагає студентам вдосконалювати креативне мислення.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: 3D-Моделювання (3d Max, 3d Maya).

Костянтин Кравчук

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи - більше 9 років. Викладацького досвіду більше 8-ми років.

Нагороди: грамота управління освіти Хмельницької міської ради (2011). Володіє: Adobe Photoshop, Corel Draw, AutoCAD, графічними техніками, техніками акварельного живопису.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Основи рисунка, Теорія дизайну, AutoCAD.

Микола Димков

 

Викладач в Малій Комп'ютерній Академії  IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи в галузі: 5 років. Основні інструменти роботи: 3D графіка та ігрові движки (Unity and 3Ds max/Mudbox3D).

 

Цікаві факти: 2 курсових проекти та один диплом, написаний на Unity. Створив гру "TrowSnow" для конкурсу спільноти Ethereal Dota.  Також створив оновлену версію гри "BrickGame Tanks". Нова версія йде в 3D і адаптована для окулярів віртуальної реальності). Вміння: програмує в основному на C#. Також робить 3D моделі оптимізовані до ігрових движків.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Основи алгоритмів – Scratch. Створення web-сайтів на WIX and Canva, Програмування ігор, Kodu Game Lab, Програмування на Python Junior/Middle, 3D - Моделювання (TinkerCad), РоботоТехніка Lego Basic, Створення відео на YouTube.

Шепелла Василь

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері фотографії - 11 років. Викладацького досвіду більше 6-ти років. Володіє: всіма видами фотозйомки (fashion, lookbook, wedding, portrait) та програмами для обробки фото: Photoshop, Lightroom та ін..

 

Співвласник 2-ох хмельницьких фотостудій: «Інша студія» та «Roof». Співпрацює з місцевими модельними агенствами, компаніями та блогерами. Відзнімає бізнес-контент для відомих хмельницьких брендів.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Цифрова фотографія та обробка.

 

Котенко Андрій

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері розробки - більше 2 років. Досягнення в галузі: Middle Front End developer.

 

Мови програмування, якими володіє: HTML5, CSS3, ES6+ (JavaScript). Програми, якими володіє: WebStorm, PHPStorm, Sublime Text 3, Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator, Figma, Zeppelin, Sketch. Технології, якими володіє: SASS, LESS, PUG, Gulp, Git, npm, CMS Wordpress.

 

Займався підтримкою та розробкою сайтів для таких компаній та брендів: «Онікс», «MBocharova», «Green Days» та ряду банкових систем.

 

Дисципліни, які викладає в Академії:

HTML5, CSS3, CMS Wordpress.

 

 

Голуб Тетяна

 

Викладачка Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері графічного дизайну – 9 років. Працює з іноземними замовниками по системі “freelancing”.

 

Дипломований спеціаліст з дизайну інтер‘єру та меблів. 

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Adobe Photoshop.

Шуріпа Олександр

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері 3d - 10 років. Займається проектуванням процесів (pipelines) для масштабних ігрових проектів. Отримував призові місця в конкурсах з 3D моделювання. Працював у BWin - Win Interactive(Хмельницький).

 

Впевнено володіє і розуміє всі процеси створення інтерактивної й мультимедійної 3D графіки, анімації в архітектурній, ігровій та маркетингових індустріях. Професійно володіє 3ds Max, Zbrush, Substance Designer/Painter, Photoshop.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Autodesk 3ds Max.

Бойко Олександр

 

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері дизайну - більше 3 років. Сертифікований спеціаліст з 2D-Art та Concept-Art.

 

Володіє програмами: Adobe Photoshop, Adobe Illustrtor.

 

Дисципліни, які викладає в Академії: Adobe Photoshop, Adobe Illustrtor, Pixel Art, Wix & Canva, Kodu Game Lab, Game Design, IT Start, Scratch.

Возна Софія

Викладачка в Малій Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія).

 

Сертифікована спеціалістка з Autodesk AutoCAD та Autodesk 3dsMAX. Co-owner Art Director CG Limb Creative Studio.

Володіє програмами: всього пакету Adobe, Figma, Autodesk Maya, AutoCAD, 3DsMax, Blender.

Дисципліни, які викладає в Академії: Web Design, UX/UI, Autodesk Maya, 3D-Анімація, Візуальні ефекти, 3D-моделювання, Ігровий дизайн, Діджитал арт, Youtube

 

Власюк Андрій

Викладач Професійної освіти в Комп'ютерній Академії IT STEP (Хмельницька філія). Досвід роботи у сфері - 4 роки.

Full-stack .NET developer. Сертифікований спеціаліст Microsoft та Cisco.

Дисципліни, які викладає в Академії: Javascript та бібліотека jQuery, Системне програмування, Технологія доступа до баз даних ADO.NET, Розробка додатків Windows Forms та WPF, Розробка web-додатків ASP.NET та AJAX

Замовити зворотній дзвінок
Безкоштовно!
Безкоштовні заходи від Академії IT STEP! Клікай на банер, аби дізнатися найближчі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація