Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Зоря Сергій

Керівник компанії RightBusiness:

Випускник напрямку:

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я є керівником компанії RightBusiness – це творча команда, яка об'єднує цифрових маркетологів, графічних дизайнерів, фотографів, SMM і SEO спеціалістів, Front-end і Back-end розробників. Ми надаємо повний цикл web послуг.

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Однин з найважливіших проектів в житті – це перший проект. Таким для мене став проект DigitalMirrow. Це були віртуальні примірочні, і на той момент це був продукт, в який ніхто не вірив. Так як сам продукт був зарєстрований на території США, першим його клієнтом була одна з найбільших мереж магазинів одягу, яка в подальшому і викупила в нас повний пакет прав на продукт. Від себе хочу сказати, що не кожен проект "стріляє", але, якщо наполегливо працювати, то все можливо.

Яку спеціальність вивчали в IT Step? В якому році закінчили Академію?

Закінчив академію в 2008 році за спеціальністю "Розробка програмного забезпечення". Окрім того, раніше навчався в Малій Академії. Величезну подяку хочу висловити Кобельчаку Олександру, який був моїм викладачем і людиною з великої букви. Він відіграв дуже важливу роль, він зупинив мене, коли я здався, і сказав: "Сергію, ти будеш програмістом, в тебе все вийде."

Яку роль в вашому житті відіграла Академія?

Академія відіграла дуже важливу роль в формуванні мого світогляду, професійних навичок, розвитку як ІТ-спеціаліста. Одним з найважливіших пунктів, яких навчила мене Академія – це розуміння повної картини розробки проекту. Кожен студент може створити щось нове, презентувати продукт і отримати зворотній звязок. Зараз я можу бачити картинку зі всіх сторін: як колишній завідуючий кафедри програмування дніпровського філіалу, як людина, яка працювала програмістом, і як діючий роботодавець. Це бачення говорить про те, що Академія рухається в правильному напрямку, правильно організовано навчання, грамотно відбувається підбір персоналу і навчання.

Що ви можете порадити студентам, які  зараз навчаються в Академії?

"Подужає дорогу той, хто йде". Необхідно зробити перший крок, нічого не боятись. В Академії всі викладачі хочуть бачити успішних студентів, дати їм максимально багато знань, вмінь і навичок. Ніхто не осудить, якщо ви щось не зрозумієте, щось не вийде або виникне багато питань. Я думаю, що кожна людина в будь-який момент може змінити свою професію і вік не буде обмеженням. За 7 років, які я був викладачем, я помітив, що шлях становлення програміста доволі складний і у багатьох студентів виникають думки: "це не моє", "це не для мене", "у мене нічого не вийде", а потім, через якийсь час, кажуть: "Дякую, що мотивував мене. Круто, що я обрав цю професію". Я щиро бажаю всім займатись тим, що вам  подобається, робити проекти, які будуть успішними, не падати духом, якщо щось не виходить і рухатись далі.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності