Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Яка користь та переваги IТ-технології для ваших дітей?

Сучасні діти проводять багато часу за комп’ютерами, планшетами та смартфонами. Цей час можна використовувати з користю. В дитинстві навчатись легко, діти опановують велику кількість інформації “на льоту”. Тому це найкраща пора для вивчення ІТ-наук. У цій статті ми розповімо, чому дітям корисно вивчати ІТ-технології.

 

Розвиток логічного мислення

 

Програмування, робототехніка та інші ІТ-науки вчать мислити та логічно міркувати. Для досягнення результатів діти вчаться бути наполегливими, терплячими та дисциплінованими. Крім того, потрібно вміти аналізувати свої дії, шукати помилки, бути уважним, планувати свою роботу.

Розкриття творчих здібностей

 

ІТ-сфера створює можливості для самореалізації дитини, розвиває уяву та творчий потенціал. Комп’ютерна графіка, дизайн, анімація, програмування, відеоблогінг - це все створення чогось нового, власного та неповторного. Діти можуть бачити результати своїх старань, отримувати визнання та мотивацію розвиватись далі.

 

Розширення можливостей працевлаштування

 

ІТ-сфера стрімко розвивається. З’являються нові напрямки, інформаційні технології проникають у кожен закуток сучасного світу. Інтернет активно використовують для розвитку бізнесу та індустрії розваг, створюються нові технології. Попит на ІТ-фахівців постійно зростає. Навіть якщо дитина вирішить в майбутньому не працювати в ІТ, отримані знання, навички та логічне мислення  стануть у пригоді в інших сферах.

Підвищення мотивації до навчання

 

Вивчення ІТ-наук розвиває вміння вчитись, сприяє успішності з дотичних дисциплін. Зараз це дуже важливо, оскільки  у багатьох дітей низька мотивація до навчання у школі, особливо до точних наук.

Формат вивчення ІТ-наук відрізняється від шкільного. Процес навчання відбувається в середовищі однодумців, з якими можна обговорювати нові теми та ділитись своїми успіхами. Навчання побудоване на постійній практиці, діти працюють над вирішенням конкретно поставлених завдань для досягнення конкретних результатів. Тобто дитина чітко розуміє що вона вчить і для чого це їй потрібно.

Розвиток комунікаційних навичок

 

Робота в ІТ потребує командної роботи. Всі серйозні проекти та сучасні технології виготовляють не фрілансери, а потужні спрацьовані команди. Тому діти вчаться працювати як самостійно, так і в команді. В процесі дитина розуміє, як важливо слухати і чути інших, вміти знаходити компроміс і домовлятися, відстоювати свою точку зору. Діти вчаться один в одного, переймають досвід, розуміють, що злагоджені дії дозволяють швидше домогтися результатів. Вони стають більш комунікабельними, що допомагає їм адаптуватися в соціумі і, в майбутньому, знайти хорошу роботу.

 

Вивчення різних напрям ІТ-сфери допомагає дитині повноцінно розвиватись. Тому програма навчання в Малій Комп’ютерній Академії поєднує найрізноманітніші сфери ІТ: від програмування до комп’ютерної графіки та відеомонтажу. Це чудова можливість для дитини проводити час з користю та займатись улюбленими справами.

Замовити зворотній дзвінок
Набір триває
Набір на Професійну Комп'ютерну Освіту триває! Встигніть зайняти місце у групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація