Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Данило Борщанський

Lead Automation Engineer в Intellias

Випускник напрямку:

Программирование

Коли я прийшов в Академію, я не мав ні найменшого поняття про те, хто такий програміст, просто було бажання працювати з комп'ютерами, було прагнення. Мій перший ПК з'явився у мене в 2000-му році, з тих пір я почав цікавитися комп'ютерами.

Я деякий час попрацював столяром, і, дивлячись на мого бригадира, якому на той час було десь близько 50-ти років, а заробляв він не дуже багато, я почав замислюватися. Я за фахом був столяром-шпонувальник, що було хоч і не дуже поширеною, але малообіцяючою спеціальністю. Оцінивши свої перспективи, я зрозумів, що треба в корені щось міняти. А так як я жив поблизу від Академії і, в той період часу був набір, я поступив. Це був 2007 рік.

Навчання в Академії перевершило всі мої очікування в подачі матеріалів, в підході до навчання і постановці завдань.

 

Я не очікував, що ми будемо стільки працювати і, що це буде настільки цікаво.

 

Викладачі абсолютно всіх в групі підтягували до однаково високого рівня, щоб ніхто зі студентів не відставав. Нам викладали, перш за все, основи, ставили завдання, завдяки яким ми самостійно розбиралися з якимись темами, і якщо були помилки, нам на них не тільки вказували, але і роз'яснювали, чому помилка допущена.

Замовити зворотній дзвінок
Безкоштовно!
Безкоштовні заходи від Академії IT STEP! Клікай на банер, аби дізнатися найближчі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація