Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Наталія Харитонова

Київ:

Випускник напрямку:

Разработка Программного Обеспечения

Якщо ваша дитина зацікавилася питаннями в IT-сфері - ведіть його в Комп'ютерну Академію «STEP» - не пошкодуєте НІ СЕКУНДИ !! З особистого досвіду: діти надихаються атмосферою Академії з першого відвідування!

Їм подобається, що для навчання використовується сучасна техніка, що викладачі ставляться до них на рівних - як підсумок, діти стають більш відповідальним, більше переживають за результати своєї роботи і, як не дивно, починають встигати робити більше не тільки в Академії, а й в школі/гімназії! Дуже зручні створені особисті сторінки студентів Академії з доступом для батьків з вичерпною інформацією!

 

Зв'язок Академії з батьками не нав'язлива і при цьому я завжди в курсі всіх подій і досягнень сина !!!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності