Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Галина Люшенко

Ravex Group:

Випускник напрямку:

Компьютерная Графика и Дизайн

В Академію я пішла вчитися абсолютно свідомо, знала, що хочу отримати академічні знання, тому що напевне для себе вирішила стати дизайнером. Це моє друга освіта. STEP мене приваблював тим, що там навчалося безліч моїх знайомих, щоправда на програмістів, але саме вони радили цей навчальний заклад, в якому не буде "води". Саме те, що мені на той момент було потрібно. Почалося моя навчання, відразу ж по справі.

 

Завдяки знанням, які я отримала після курсу 2D дизайну я почала кар'єру графічного дизайнера.

 

Я знайшла роботу в польській компанії Ravex Group, яка займається імпортом товарів для дому. Я просто послала своє скромне резюме зі студентським портфоліо, виконала тестове завдання і мене запросили. Так я стала дизайнером пакування.

 

Ось уже 3 з половиною роки я є головним дизайнером компанії Ravex Group і дуже люблю свою роботу. Як дизайнер компанії я відвідую виставки товарів народного споживання - таке собі промислове шпигунство за пакуванням конкурентів. За три роки я побувала на найбільших виставках в Москві, Варшаві, Франкфурті-на-Майні, дуже хочу поїхати в Китай, думаю це якось станеться!

 

Звичайно ж, я і сама працюю над собою, адже розробка пакування це не простий технічний процес, і в даний час я володію такими знаннями, які дозволяють мені робити це з нуля і до готового зразка - розміри, технічні вимоги до макету, створення дизайну, при необхідності проведення предметної фотосесії продукту (привіт Олександру Іванову!) і підготовка зображень до друку, колірні схеми, підготовка готового макету до друку та затвердження прінтпруфа.

 

Нещодавно я вийшла на новий рівень, я стала займатися пакуванням для найбільшої торгової площадки США Амазон. Таким чином я розширюю свої знання стандартів і вимог до пакування.

 

Загалом, я вважаю, що Академія STEP має право знати про мій успіх, і я вдячна їй за мій старт.

 

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності