Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Мотиваційний онлайн-захід "Дівчата в ІТ" Схід - Центр - Захід

24 жовтня 2021 року, о 16:00

 

ГО ЖОО «Воскресіння» в партнерстві з Комп’ютерною академією IT STEP проводить унікальний Мотиваційний захід "Дівчата в ІТ" Схід - Центр - Захід.

📢 Подія відбувається у межах ініціативи Meet and Code, що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.

IT-сфера в Україні - найдинамічніша за розвитком. Вона постійно залучає нових фахівців, і цим збільшує попит для програмістської освіти.

Чомусь в головах у дівчать панує твердження, що ІТ - це не професія дівчат, хоча статистика говорить цифрами.

Якщо 2016 року на жінок припадало 15% усіх розміщених резюме в IT, то 2019-го цей показник виріс до 24% і до 27% у 2020-му. Однак, на спеціалізацію «Програмування та розробка» припадає лише 7% усіх резюме жінок, які шукають роботу в IT-сфері, тоді як у чоловіків цей показник дорівнює 19%.

І тому своїм проєктом хочемо розвіяти міф про професію ІТ, де переважна більшість чоловіків.
Для цього ми запрошуємо успішних спікерок в ІТ-сфері з різних регіонів України Схід - Центр - Захід.

У програмі:

  • Розпочнемо з історії ІТ, про першу у світі програму для машини написану в середині ХІХ сторіччя, британкою Адою Лавлейс, і дійдемо до наших днів.
  • Як жінки будують кар’єру в ІТ в Україні.
  • Жінки частіше починають кар’єру в ІТ «здалеку», часто на таких позиціях і залишаються. Чому?


Даний захід - мотивація, щоб жінки змогли знайти себе в професії ІТ та просуватись кар'єрними сходах, як першокласні спеціалістки.

🎁 Під час зустрічі буде проведена вікторина, активні учасниці отримають ціні подарунки.

Участь безкоштовна при умові попередньої реєстрації за формою:

https://forms.gle/1Gmh5RtFfM7JDmy7A 

Замовити зворотній дзвінок
Безкоштовно!
Безкоштовні заходи від Академії IT STEP! Клікай на банер, аби дізнатися найближчі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація