Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Нашим випускникам набагато легше працевлаштуватись. Хочете знати чому?

Нашим випускникам набагато легше працевлаштуватись. Хочете знати чому?

 

Не лише через накопичення портфоліо ще в період навчання, актуальні, оновлені навчальні програми та сертифікати від ?????????, ????? і ????????, ай через активну допомогу інтегрування в ??. ?

 

?Щорічно ?? ???? організовує безліч екскурсій, співбесід та стажувань для студентів.

Нещодавно наші студенти кафедри Розробка програмного забезпечення мали нагоду познайомитися ближче з ??-компанією ????? ????, задати свої питання потенційним роботодавцям, почути про вимоги до працівників та на власні очі побачити круту локацію для роботи, яку забезпечує ??-компанія. Сучасний офіс, безліч запалених своєю роботою однодумців та гостинний прийом роботодавців - найкраще демонструють чого можуть досягнути наші студенти після закінчення навчання!

До речі, також в ?? ???? діє кар'єрний центр: де надається пряма допомога в працевлаштуванні випускників. Тому чекаємо й вас на навчанні в ?? ????, сумно не буде, обіцяємо! 

 

Більше про напрямок "Розробка програмного забезпечення" на сайті: https://khm.itstep.org/programmer

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація