Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

В Україні назвали вчителя інноватора року. Призовий фонд конкурсу 320 000 грн!

19 вересня, на урочистому фіналі Всеукраїнського конкурсу інноваторів “Teacher cup”, ? ми дізналися ім'я переможця конкурсу та хто отримав звання Вчителя-інноватора 2020 року!

Також було оголошено рейтинг ТОП-19 вчителів серед 1500 заявок та кейсів, які були подані на конкурс. Вчителі, які кожного дня роблять свій внесок в розвиток освіти.

Чемпіонат запроваджений Комп'ютерною Академією ШАГ  для підтримки вчителів зі всієї України, а також для надання їм можливості обмінюватися ідеями, знаходити однодумців та змінювати світ разом. 

 

Урочиста церемонія нагородження пройшла в онлайн форматі та була відкрита для глядачів: https://youtu.be/HfVr2Iofk7Y

Під час перебігу конкурсу, завдяки партнерам Teacher Innovation Cup, призовий фонд збільшився до 320 000 грн.


Переможців і фіналістів отримали грошові призи, гранти на навчання та цінні подарунки.
А також спеціальний грант на 50 000 грн. від фонду Олени Пінчук і проекту "Я зможу" для вчителів з невеликих міст за найбільш інноваційний підхід у навчанні.

 

 

Експерта рада обирала ТОП-19 вчителів інноваторів серед 1500 заявок та кейсів, які були подані на конкурс. Кейси оцінювали: Валерія Іонан (заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції), Ольга Руднєва (Директор фонду Олени Пінчук). Бабак Сергій Віталійович (Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій), Плагов Сергій (Директор ТОВ "ОВЕРНАЙТ ГРУП"), Бініджі Яна (регіональний директор ATLAS Освіта за кордоном), Жирова Юлія (директор благодійного фонду CEO Club Foundation. Керівник благодійної освітньої програми Generation+), Катерина Блінова (партнер і майстер-франчайзі компанії FitCurves), Антон Острогруд (керівник компанії ZNOUA).

 

Конкурс проходив за підтримки:

Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України

 

"Teacher Cup" став можливим завдяки підтримці наших партнерів: ZNOUA - лідер з підготовки до ЗНО, Arber Fashion Group - національний fashion-холдинг, FitCurves - міжнародна мережа фітнес-клубів, ATLAS - освіта за кордоном, Фонд Олени Пінчук і проекту "Я зможу".

 

Організатор конкурсу Міжнародна Комп'ютерна Академія ШАГ 

 

 

Організатори та експерти конкурсу впевнені, що об'єднавшись можна модернізувати систему освіти в Україні. Змінюємо освіту разом! Детальна інформація на сайті та на сторінці конкурсу у facebook 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація