Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Викладачі Комп’ютерної академії «ШАГ» стали лекторами «Школи успіху»

Протягом трьох днів підліткам віком 13-15 років читали лекції фахівці з галузі ІТ, психології, екології, активної діяльності, люди, що досягли успіху у тому, чим вони займаються. Хмельницька філія Комп’ютерної академії "ШАГ" вже вдруге взяла участь у цих заходах.

17 жовтня для слухачів «Школи успіху» виступили наші викладачі. Анна Пономаренко розповідала юнакам та дівчатам, хто такий дизайнер та як ним стати. Професія дизайнера існує досить давно, адже чимало того, що нас оточує і стало частиною нашого життя, колись було придумано дизайнерами. Із розвитком інформаційних технологій дизайн набуває все нових форм. Дизайнери розробляють зовнішній вигляд сайтів, придумують персонажів для комп’ютених ігор, створюють макети банерів, оформляють вітрини інтернет-магазинів та роблять ще багато чого. Це робота для тих, хто має гарний художній смак, високий творчий потенціал та бажає його виразити. Професія дизайнера є однією із професій майбутнього, адже ніколи ніякий робот не зможе повноцінно замінити людину у створенні інтелектуальних, художніх чи музичних творів.

Ще один спікер «Школи успіху» від Комп’ютерної академії "ШАГ" Богдан Рибчинський розповідав слухачам про web-технології. Дехто з присутніх, незважаючи на юний вік, вже робив свої перші кроки у програмуванні та створенні web-сайтів. Хтось іще не наважувався на це, але має бажання спробувати себе у web-розробці. У підлітків виникало багато запитань: як створити сайт? Що для цього потрібно знати? Які мови програмування краще використовувати? На ці та інші запитання наші гості отримали відповіді та, сподіваємось, стали трішки ближчими до своїх мрій та впевненішими у своєму спіху, адже саме цього покликана навчити їх однойменна школа.

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація