Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Студенти Малої Комп'ютерної Академії здобули перемогу в конкурсі мультиплікацій

Почалося все з того, що наші студенти взяли участь у конкурсі на створення кращого анімаційного ролику про кінотеатр, який стартував у вересні минулого року. Усі представлені на конкурсі роботи оцінювалися за двома критеріями: 1) ідея; 2) втілення ідеї у ролику. Наші юні ІТ-таланти створили два мультфільми: «Завищені сподівання» та «Місто і супергерой», вони обидва посіли призові місця!

У якості призу переможці отримали можливість відвідати квест-кімнату, що вони й зробили позаминулої неділі. Команди наших вихованців пройшли два квести: «Райвідділ» та «Підпільне казино». Як бачимо з фото, діти чудово та весело провели час та отримали купу позитивних емоцій.

Хочете відпочивати так само? Тоді записуйте власних дітей до нашої Академії! Тут ви знайдете багато нових друзів, отримаєте нові цікаві знання, які зможете застосувати на практиці та отримати заохочення за старанність та успішне навчання.

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація