Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Комп’ютерна Академія «ШАГ» отримала відзнаку «Народний бренд – 2018»

Нам дуже приємно отримати таке визнання. Адже «ШАГ» у Хмельницькому існує лише 2,5 роки! Зізнаємось, як є – ми не просили нікого зі своїх студентів голосувати за нашу Академію. Тому те, що нас визнали кращими у царині навчання – це свідчення Вашої довіри до нас! Про те ж саме говорить і кількість наших студентів, яка збільшується з кожним навчальним набором.

Ми пишаємося нашими студентами, які, не зважаючи на темпи сучасного життя, знаходять час та бажання здобувати нові знання, новий фах, які бажають змін до кращого і вже сьогодні творять своє майбутнє. Ми дуже любимо наших маленьких студентів, які вражають нас своєю енергійністю та допитливістю. Заради вас наші вчителі викладаються на повну, намагаючись якомога краще і цікавіше подати вам навчальний матеріал.

Тепер наш офіс прикрашатиме витончена статуетка, як свідчення народної любові та довіри.

Дякуємо вам за те, що обираєте нас! Ми обіцяємо, що і надалі докладатимемо всіх зусиль, щоб бути кращими для вас!

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація