Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Хмельницька філія Комп’ютерної Академії "ШАГ" отримала почесну відзнаку

Нам дуже приємно відзначити, що серед найкращих і найуспішніших – директор Хмельницької філії Комп’ютерної Академії ШАГ - Віталій Іванов. Він став володарем золотої зірочки «Star Manager 2018» за особистий внесок в розвиток нашої філії.

Комп’ютерна Академія "ШАГ" у Хмельницькому розпочала свою роботу в липні 2016 року. За цей час ми навчали професійної освіти та допомогали зі здобуття нової перспективної спеціальності безлічі дорослих груп (вік: 15-55) та нашим маленьким слухачам (вік: 7-14), які суттєво просунулися вперед у професійному розвитку, питаннях комп’ютерної грамотності, графічному дизайні, створені ігор, складані роботів і багато чому іншому.

У кінці минулого року відкрито ще один ТОП-вий професійний курс – «Тестувальник програмного забезпечення»

Число наших студентів продовжує стрімко рости, долучайтеся і Ви! ;)

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація