Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

До 14 лютого, Дня комп'ютерника, наші студенти-програмісти відвідали IT-компанію AuditSoft

14 лютого 1946 року науковому світу і всім зацікавленим був продемонстрований перший реально працюючий електронний комп'ютер ENIAC I (Electrical Numerical Integrator And Calculator). 

© це та попереднє зображення взято з презетації Руденко Анни

На честь свята кафедра "Розробки програмного забезпечення" організувала нашим студентам екскурсію до Хмельницької IT-компанії AuditSoft.

Як це було, нам розповість один зі студентів-учасників походу в гості до професійних IT-ішників - Максим Запорожець: 

Чудова можливість дізнатися корисну інформацію, яка допоможе у майбутньому влаштуватися на бажану роботу.
Прийняли нас, на моє здивування, дуже тепло. Не дивлячись на те, що це був робочий день і, я гадаю, в пацівників було багато робочих справ, вони змогли нам приділити час для екскурсії.

До нас підійшли 3 представника фірми:
1) Регіна Королюк - проектний менеджер. Дуже позитивна і весела людина. Вона розповіла нам дуже корисну інформацію, як про свою фірму, так і
про тонкощі своєї роботи. Також дуже охоче відповідала на всі питання, які я задавав (а їх було доволі багато).
2) Ірина Мельник - яка була керівником одного із самих масштабних проектів на фірмі (якщо хочете дізнатися назву проекту - приходьте на екскурсію :) ). Саме вона нам розповіла тонкощі подачі резюме, і на що потрібно звернути увагу, і на що дивляться при відборі кандидатів. За це я дуже їй вдячний!
3) Руслан Костюк - директор та засновник компанії. Теж дуже позитивна людина. Він розказав нам про один із проектів, які вони робили. Доволі цікаво було від нього почути як саме створювався проект, і нащо варто звертали увагу. А ну і, як мені сказали, він любить їздити на велосипеді на роботу і, кажуть, що його ще ніхто не зміг обігнати.

Якщо підсумувати все сказане вище, то можна зробити висновок, що екскурсія пройшла дуже добре. Можливо їхня фірма не є самою великою в Україні, але одне я знаю точно, що атмосфера в них просто супер. Дякую IT-компанії за те, що нас прийняли, а Комп'ютерній Академії ШАГ за чудові можливості доторкнутися до світу IT. Це мотивує вчитися, розвиватися і, закінчивши ШАГ, стати крутим програмером та бути також частиною крутих компаній та проектів. :)

Всім ЛЮБОВІ: до навчання, до обраної професії, і до наших майбутніх програмістів!

Ваша Комп'ютерна Академія ШАГ

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація