Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Дизайнери Академії ШАГ змагатимуться у конкурсі на створення кращих ІТ-наклейок

В Комп’ютерній Академії ШАГ студенти не лише здобувають нові знання та престижну ІТ-професію, але й розвиваються всебічно, розкривають свій творчий потенціал і беруть участь у різноманітних конкурсах.

Днями для студентів напрямку “Комп’ютерна графіка та дизайн” було оголошено конкурс “Створи круті IT-наклейки”. Конкурс триватиме упродовж цього тижня.Дизайнери, які вчора успішно склали іспит, тепер зможуть на практиці застосувати свої знання з теорії дизайну. А переможець отримає приз від Академії. Який саме – ми розповімо після підбиття підсумків конкурсу;)

Слідкуйте за нашими публікаціями, а якщо хочете також брати участь у конкурсах та розвиватися – вступайте до лав наших студентів на спеціальність Комп’ютерна графіка та дизайн!

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація