Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

А що якби у Всесвіті Marvel створювали комікси про ІТ-шників?

Вигаданий Всесвіт Marvel та серія супергеройських фільмів, заснована на коміксах компанії Marvel і розроблена компанією Marvel Studios. Всесвіт було створено шляхом з'єднання в загальну сюжетну лінію декількох фільмів з акторами і персонажами. Вже вийшло 20 таких фільмів із з'єднанням сюжету, але різними героями, які іноді перетинаються між собою. 

 

Ми вирішили покреативити з нашими підростаючими IT-спеціалістами і розробити власні сюжети коміксів, у яких головні персонажі були б IT-шниками.

 

Отож, протягом наступного тижня у семи групах Малої Комп'ютерної Академії  відбуватиметься конкурс розробки власного коміксу "Якби Марвел створював комікси про ІТ-шників".

У студентів буде можливість дописати історію найпопулярнішого циклу. Вони спробують себе у ролі сценаристів, розробників та кріейторів коміксів Марвел. Має бути щось дуже круте! 

Відбір та оцінка робіт проходитиме в два етапи. Члени журі слідкуватимуть за перебігом конкурсу та відбиратимуть найкращі комікси. Всі учасники та переможці отримають круті призи та відзнаки.

 

А роботу, яка здобуде перше місце під час фінального відбору, буде справді надруковано у вигляді коміксу! Бажаємо успіху та переможних ідей нашим студентам :)

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація