Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як відпочивають юні фіналісти «Золотого Байту-2018»

Не дивно, що підростаюче IT-покоління показало чудові результати! Юні комп’ютерні таланти зуміли якісно представити свої роботи на регіональному етапі змагань, за що отримали дипломи та заохочуючі подарунки від наших партнерів.

Дітки, навіть якщо вони дуже розумні, все одно в першу чергу залишаються дітьми, які хочуть веселощів, ігор і чогось смачненького. Все це Комп’ютерна Академія «ШАГ» у партнерстві з піцерією «Челентано» подарувала учасникам чемпіонату. 

Минулої неділі переможці регіонального етапу «Золотого Байту» відвідали піцерію. Діти не лише поласували смачною піцою, лимонадом та морозивом, а ще й весело провели час за спілкуванням в дружній атмосфері, про що свідчать їхні щасливі, задоволені посмішки.

Хороший вікенд - запорука продуктивного навчання та мотивації до нових перемог. Чого Комп'ютерна Академія "ШАГ" і бажає нашим студентам! ;)

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація