Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як стати успішним програмістом?

Для цього новачку потрібен досвід і практика.

 

Ми поділились власними знаннями та напрацюваннями, щоб допомогти нашим студентам отримати свою першу роботу програміста.

 

Секрети успішного працевлаштування розкрила HR-менеджер Комп’ютерної Академії “ШАГ” Стесенко Катерина. Лекторка має багаторічний досвід співпраці з ІТ-компаніями, знає як організована робота там; які вимоги та можливості надають новачкам.

На заході активно обговорювалися сучасні тенденції, особливості ринку, специфіка працевлаштування в ІТ-сфері.

 

Важливим етапом працевлаштування є вдале проходження співбесіди. Для цього потрібно мати хороше резюме та скласти приємне враження. Наші студенти дізнались як правильно написати резюме, щоб зацікавити HR-менеджерів, які питання є важливими для них.

 

Також потрібно вдало привернути до себе увагу та виділитись серед інших претендентів.

Студенти отримали практичні поради щодо виконання технічного завдання на співбесіді з програмування.

 

Важливе місце в обговоренні зайняло узгодження умов роботи з керівником, зокрема, яку суму просити за свою працю, щоб не прогадати.
 

Також лекторка наголосила про перспективи та переваги стажування, про можливості працевлаштування, які з’являються після цього.

Наші майбутні програмісти дізнались як знаходити ІТ-компанії для працевлаштування, як просувати себе на ринку, як стати відомим та затребуваним фахівцем.

 

Ми впевнені, що студенти скористаються даними досвідом та порадами. Бажаємо їм вдалого працевлаштування та професійного успіху!

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація