Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

День відкритих дверей у Малій Комп’ютерній Академії

Безкоштовно

вул. Подільська, 93 (3-й поверх) - Актовий зал

Запрошуємо дітей 7-14 років та їхніх батьків 7 вересня до Малої Комп’ютерної Академії! Ми розкажемо Вам про усі переваги навчання, а Ваші діти зможуть побачити на власні очі, чим займаються їхні однолітки у позашкільний час, і навіть спробувати зробити дещо власноруч!

 

У Малій Комп’ютерній Академії навчаються діти до 14 років. Навчання в Академії – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. За цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше. 

 

Тому запрошуємо завітати до нас! Адже це – можливість поринути в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачити сучасні і комфортні аудиторії, поспілкуватися з викладачами, а також отримати інформацію про програму та графік навчання.

 

Дітей очікують цікаві локації. Ми підготували багато веселих активностей! Вони побачать, наскільки цікаві технології, та навіть спробують дещо створити власноруч! Нудьгувати точно не доведеться!

 

Під час Дня відритих дверей буде діяти кілька напрямків:

  • Робототехніка
  • 3D-моделювання
  • Фотозйомка

 

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Комп’ютерній Академії!  У Вас буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які  цікавлять.

 

У програмі заходу:

  • Презентація навчальної програми
  • Особливості навчання та знайомство з викладачами
  • Індивідуальні консультації за потреби
  • Екскурсія академією

 

Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

Чекаємо Вас та ваших дітей 7-14 років:

Коли? 7 вересня о 13:00

Де? у Комп’ютерній Академії “ШАГ”, за адресою: вул. Подільська, 93 (2-й поверх)

Ціна? Безкоштовно (при попередній реєстрації).

 

Щоб записатися на захід, заповніть форму:

Замовити зворотній дзвінок
Карантин
Карантин не перешкода для знань! Онлайн-програма для проведення вільного часу з користю.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація