Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Майстер-клас "Як зробити свій перший крок в IT?"

Безкоштовно

вул. Подільська, 93 (3-й поверх) "Актовий зал"

Які вони - діти, народжені у 21 столітті?

Покоління Z - це діти, народжені після 2000 року. Це перше покоління, яке народилося в цифровому світі, і вже не може уявити собі життя без мобільного інтернету та інших гаджетів. Вони від народження живуть у світі без кордонів, правда, часто цей світ обмежений екраном монітора.

 

Вони задають питання Гуглу, а не вчительці, дорогу шукають по навігатору, а покупки роблять в інтернеті, причому не обов'язково в тій країні, де живуть.

 

Зростає число дітей, які вміють заробляти гроші вже в підлітковому віці, причому чималі гроші. Марк Цукерберг заснував фейсбук в 20 років, а нове покоління стає мільйонерами вже в 15-16 років, а починають бізнес - в 10 (!). Звичайно, майже всі приклади успішного дитячого бізнесу так чи інакше пов'язані з інтернетом.

Але ранні успіхи діти ХХI століття роблять не тільки в бізнесі. Не менш успішні вони в науці або у вивченні технологій. Так, наймолодший сертифікований фахівець Microsoft - 8-річний пакистанець Шафай Тобані, стільки ж наймолодшому мільйонерові, не кажучи вже про юних геймерів - переможців міжнародних чемпіонатів.

Наш захід присвячений спеціальній програмі "Перший крок", яка на практиці втілила ідею навчання дітей IT-сфері з раннього віку.

І довела, що діти в 7 років здатні впевнено робити свої Перші кроки у світ технологій!

У програмі заходу:

  • Хто такі діти 21 століття?
  • Який підхід у навчанні потрібен для дітей покоління Z?
  • Як відкрити потенціали та здібності дитини у ранньому віці?
  • Реальна розповідь на прикладі результатів навчального проекту "Перший крок"
  • Враження від випускників "Першого кроку".
  • Профорієнтаційна розмова з вашими дітками.
  • ШОУ роботів та весела фотосесія.

 

Чекаємо на Вас!

Коли? 16 березня о 12:00

Де? у Комп’ютерній Академії “ШАГ”

Ціна? Безкоштовно (для зареєстрованих). Попередня реєстрація є обов’язковою. 

Детальна інформація за телефонами:

+38(068) 300-30-09 або +38(063) 481-42-47

Щоб зареєструватися заповніть, будь ласка, форму, яка ⬇⬇нижче⬇⬇

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація